top of page

MOŻESZ USŁYSZEĆ O MNIE POPRZEZ

IMG_1292.jpg

KURS
"WRACAM DO SIEBIE"

"Zamiast przyglądać się skutkom, zapytaj o przyczynę.

Kurs „wracam do siebie” jest drogą, zbierania tego co ukruszone. Bo każde przeszłe zranienie, każde trudne doświadczenie, każda przeżyta trauma, zostawia w nas ślad."

~ M.Gierszewska

 

Kurs stworzony przez Mariannę Gierszewską z moim gościnnym udziałem, w którym to mam przyjemność pracować z Tobą poprzez uwrażliwianie ciała na czucie, by stopniowo nawiązywać z nim relacje opartą na zaufaniu i trosce. 

Kurs dostępny online na platformie okoliceciała.pl

ROZMOWA W PODCAŚCIE

Jeden z odcinków podcastu Okolic Ciała "Tak właśnie mam" pt. "Twoje ciało pamięta", w którym na zaproszenie Marianny Gierszewskiej, wspólnie rozmawiamy o ciele i jego pamięci, o relacjach, ciąży, traumie okołoporodowej, stresie, rozwoju i układzie nerwowym. 

9F04507B-5EAE-4D4B-B4C7-C7B9F06292D1.jpg

ROZMOWA W PODCAŚCIE

"W rozmowie poruszamy temat nienawiści do ciała oraz obsesyjnej kontroli wyglądu. Dowiesz się, dlaczego i w jaki sposób odcinamy się od ciała oraz jakie ma to konsekwencje. Czy tłumione emocje mogą manifestować się w dolegliwościach ze strony ciała? Jak to może wyglądać? Powiemy Ci również, dlaczego warto połączyć się ze swoim ciałem i przestać traktować je jako zagrożenie. W jaki sposób ciało może być drogowskazem na drodze radzenia sobie z emocjami? Co nam mówi o naszych potrzebach?" 

Podcast tworzony przez dietetyczkę Weronike Cieślak, specjalizującą się w dziedzinie psychodietetyki głównie w tematyce zaburzeń odżywiania

bottom of page